STAŻ
REACT DEVELOPER
O React Poland
React Poland to software house założony w 2014 przez pasjonatów React’a. Od trzech lat
naszym głównym priorytetem jest jakość i doświadczenie w prowadzonych przez nas
projektach. Takie podejście pozwoliło nam na uzyskanie pozycji lidera na rynku aplikacji
mobilnych i webowych. Współpracujemy z klientami z całego świata, a nasze projekty
wdrażane sąna rynkach międzynarodowych. Jako doświadczony zespół developerów wiemy
jak ważny jest rozwój naszych programistów i ich umiejętności. Codziennie pracujemy nad
tym, aby dostarczać im najlepsze możliwe narzędzia, technologię oraz wiedzę.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
STAŻ/NAUKA REACTJS ORAZ REACT NATIVE
Twoje zadania:
- Tworzenie aplikacji w oparciu o React.JS oraz React Native
- Wdrażanie funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją
- Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej wdrożonych przez siebie rozwiązań
Oczekiwania:
Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w HTML5/CSS3
- Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w JavaScript
- Podstawowa znajomość języka JavaScript (ES6)
- Podstawowa znajomość HTML5 i CSS3
Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
Znajomość języka angielskiego umożliwiającej komunikację oraz rozumienie dokumentacji
technicznej
Oferujemy:
- Pełne wyzwań projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii
- Pracę w siedzibie firmy w Gliwicach lub zdalnie
- Elastyczne godziny pracy
- Wewnętrzne szkolenia co 1-2 tygodnie
- Zarobki adekwatne do umiejętności (1500 2500 zł netto)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
SWOJĄ APLIKACJĘ WYŚLIJ NA: jobs@reactpoland.com
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).